• STOŁÓWKA

• Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym warunkiem korzystania z żywienia w stołówce szkolnej będzie zawarcie umowy. Umowę należy pobrać
          z sekretariatu szkoły (2 egzemplarze), może to zrobić dziecko lub Rodzic. Podpisaną przez Rodziców umowę  należy dostarczyć do sekretariatu szkoły do dnia 8 września 2023 r.  –  piątek. Umowa obejmuje cały rok szkolny i dotyczy tylko pełnych obiadów (nie można wykupić samych zup). Umowę można wypowiedzieć w trakcie roku szkolnego, bez możliwości ponownego jej zawarcia. Dziecko które będzie korzystać z obiadów musi dostarczyć najpóźniej do 11 września (do poniedziałku) podpisane aktualne zdjęcie legitymacyjne. Będzie ono wykorzystane do karty żywieniowej, która będzie podstawą wydania obiadu (dziecko pokaże kartę przy okienku w stołówce).

Wpłat na obiady można dokonać tylko poprzez wpłaty internetowe lub przelewem bankowym na konto żywieniowe:
          nr konta  32 8074 0003 0000 1632 2000 0020

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, za który dokonuje się opłaty (np. Adam Nowak, Va, obiady wrzesień).

Koszt jednego obiadu dla dziecka wynosi 5,50 zł.

Przypominamy, że w przypadku nieobecności dziecka w szkole, za dokonanie odpisu obiadów odpowiedzialni są Rodzice. Dotyczy to również obiadów finansowanych przez GOPS.

W bieżącym roku szkolnym  odpisów można dokonać tylko poprzez dziennik elektroniczny Librus.
          Do godziny 12.00 należy wysłać wiadomość z konta rodzica lub ucznia do intendenta Bożeny Maliszewskiej
          (utwórz wiadomość – w odbiorcach wybieramy SEKRETARIAT, Intendent Bożena Maliszewska). Odliczenia będą obowiązywały od następnego dnia.

Wpłat na obiady wrześniowe w kwocie 105,00 zł należy dokonać do dnia 8 września – do piątku do godz. 12.00 (pieniądze muszą być na koncie szkoły, w sekretariacie szkoły musi być zwrócona podpisana umowa).
          Pod koniec miesiąca przekażemy ogłoszenie o wpłatach na obiady w październiku. Wpłaty w kolejnych miesiącach muszą być dokonywane zawsze do 5 dnia miesiąca.

Fromularz umowy i rezygnacji z korzystania ze stołówki szkolnej znajduje się w zakładce dokumenty szkolne.

Informacje na temat wykazu składników serwowanych potraw z wyszczególnieniem substancji lub produktów, które powodują alergie lub reakcje nietolerancji  dostępne są u intendenta.