26.06.2026 r. po kolejnym roku wspólnej nauki, zabawy i odkrywaniu świata, uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz uczniowie z klas I-III spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Krótką oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas III. Miłym momentem było wręczenie przez panią wicedyrektor Beatę Cylwik nagród za 100% frekwencję, czytelnictwo, sukcesy w konkursach, podziękowania za pracę w zespole „Jarzębinki”. Wielu uczniów otrzymało nagrody książkowe za znakomite wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Po wspólnej uroczystości na naszym holu dzieci i rodzice spotkali się z wychowawczyniami w salach lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa, dyplomy i drobne upominki. Wiele dobrych słów podziękowań usłyszały wychowawczynie klas III, bo to z nimi był czas pożegnania. Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji, zgodnie z hasłem „Każdy przyzna rację, że najlepsze są bezpieczne wakacje!”
Mariola Sagun
Monika Kaliszewska
Aniela Sokołowska
Bożena Wolanin